Včelí produkty:

v naší prodejně můžete zakoupit tyto včelí produkty:

Propolis

surový propolis, tinktury, spreje, masti, zubní pasta - dezinfekční účinky, ničí nebo brzdí v růstu některé bakterie, viry, houby, kvasinky a plísně. Dokáže místně tlumit bolest. Prokázán imunomodulační efekt.

Mateří kašička

lyofilizovaná mateří kašička, pleťová voda a pleťové mléko, krém, vlasová voda, tablety. Přirozený zdroj stimulačních látek, se širokým spektrem účinků, v hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému a krvetvorby. Podporuje imunitní systém a má mnoho dalších účinků.

Rouskový pyl

rouskový pyl, přimíchaný v medu. Obsahuje aminokyseliny, stopové prvky, emzymy a řadu potřebných živin. Podporuje tvorbu červených krvinek, stavbu kostí, zubů, nervů, napomáhá při problémech s osteoporózou.

Včelí kosmetika

včelí kosmetika značky Pleva, krémy a šampóny s obsahem propolisu, mateří kašičky, včelího vosku nebo medu. Máme i krémy podporující hojení.

Medové sirupy

bylinkové medové sirupy značky Dr. Bojda na kašel, nachlazení, imunitu s jitrocelem a echynaceou.

Medová vína

medová vína značky Pleva, lesní, slunečnicové, akátové, lipové a bylinné. Způsob výroby zaručuje zachování významných látek včelího medu.

Medovina

Prodáváme Dolskou medovinu a medovinu z Potštejna, různé druhy: hořká, mandlová a skořicová. Medovina je přírodní a starý český alkoholický nápoj.

Svíčky z včelího vosku

svíčky ručně stáčené i lité. Svíčky nečadí, pohlcují pachy a příjemně voní. Vkusně balené, vhodné jako dárek.